This is Google's cache of http://kroonika.postimees.ee/arhiiv/2000/09/keith_siilats_leidis_pruudi.php3.
Google's cache is the snapshot that we took of the page as we crawled the web.
The page may have changed since that time. Click here for the current page without highlighting.


Google is not affiliated with the authors of this page nor responsible for its content.
These search terms have been highlighted: keith siilats 

Kroonika Online
Custom Search
 
  Arhiiv Reklaam Toimetus Tellimine Järgmine number
    fbi
REKLAAM
 

Keith Siilats leidis Argentinast pruudi

Volvo-kaupmehe Viktor Siilatsi poeg Keith (21), kes mullu lõpetas edukalt Cambridge’i 1ülikooli majandus- ja matemaatikamagistrina ning loodab õpinguid jätkata New Yorgis, ilmutas end läinud nädalal Tallinnas uue Volvo universaali esitlusel koos oma vastse argentiinlannast sõbranna Marielaga (25). Noored leidsid teineteise detsembris Argentinas, kus tõmmu kaunitar Mariela Quipilbor, kes on lõpetanud Buenos Airese ülikooli juristi diplomiga, töötab sideministeeriumi asekantslerina.

«Oleme, jah, juba kolm kuud suhteliselt ninapidi koos olnud,» seletab Keith. Ta ei kujuta aga ette, mis nende suhtest edasi saab: «Mariela tuleb paari nädala pärast New Yorki, eks me siis mõtleme.»

Keith Siilats oli 15aastane, kui raja taha õppima asus. Praegu peatub ta oma üürikorteris New Yorgi peatänava Manhattani 43. ja 3. tänava nurgal 26. korrusel ja satub Eestisse harva. «Korteril on kõrged laed ja akendest avaneb ilus vaade, pealegi polegi üür seal tegelikult väga kallis. Mujal on see tunduvalt suurem,» räägib Keith.

Kodust eemaloleku ja iseseisva eluga on Keith harjunud. «Vanemad külastavad mind suhteliselt tihti New Yorgis ja võib juhtuda, et konsulteerin siin Eestis peagi ka mõnd e-commercial (internetikaubandus — toim) alal tegutsevat firmat. Siis tulen ehk paariks kuuks tagasi,» lubab Keith.

J. H.

Arhiiv
 
tagasi

 

  Arhiiv Reklaam Toimetus Tellimine Järgmine number Üles
  Kroonika Interneti väljaandes avaldatu on autorikaitse objekt ja seda kaitseb seadus.
Click here to see more economics,politics and school papers from me